Sesja ciążowa

Okres kiedy nosisz pod sercem swoje maleństwo jest wyjątkowy i nie wątpliwie warty zatrzymania.
Pozwól mi więc zrobić zdjęcia o jakich właśnie marzysz.
Moim celem na sesji jest ukazanie piękna kobiecego ciała podczas ciąży.
Emocji i uczuć jakie towarzyszą Wam- rodzicom podczas tego wspaniałego czasu oczekiwania.

Według moich klientów najpiękniejsza pamiątka powstaje w ofercie – dla przyszłych rodziców, gdzie podczas sesji noworodkowej mogę dokonać kontynuacji sesji ciążowej, już z Twoim maleństwem w ramionach.

 • Sesję najlepiej zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Termin sesji najlepiej dostosować do wielkości brzuszka, tak aby był on widoczny ale też żeby mama czuła sie dobrze i komfortowo podczas sesji. Przeważnie jest to czas pomiędzy 30 a 34 tygodniem ciąży.
 • Do dyspozycji podczas sesji jest moja garderoba, która pozwoli wyeksponować Twoje piękno i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Z tego powodu proszę abyś zabrała ze sobą dwa komplety bielizny: czarny oraz biały/nude. Jeżeli na sesji pojawisz się z partnerem lub dziećmi proszę aby byli ubrani spójnie kolorystycznie.  Zawsze doradzam aby ubrania były w jasnych, stonowanych kolorach, bez wzorów i nadruków.
 • Przed sesją zachęcam Cię do skorzystania z usług profesjonalnej makijażystki. Dobry makijaż podkreśli Twoją urodę. Jeżeli nie masz swojej zaufanej makijażystki do Twojej dyspozycji jest Agnieszka Make Up, z którą współpracuję i która na Twoje życzenie przyjedzie do studia przed sesją aby Cię przygotować. Zwróć również uwagę na wygląd paznokci. Bardzo ważne jest aby były one w naturalnych, delikatnych odcieniach. Jeżeli chodzi o fryzurę, najlepiej podczas sesji sprawdzą się proste włosy lub lekkie loki.

Sesja noworodkowa

Pierwsze dni życia, pierwsze wspólne momenty, pierwsze wzruszenia, radości… i niepowtarzalne emocje

Czy może być piękniejsza pamiątka ze wspólnie spędzonych, pierwszych chwil?
Zdjęcia zostaną z Wami na lata aby znów móc powrócić do tych pięknych momentów.
Sesje noworodkowe są dla mnie szczególne więc będzie mi szalenie miło jeżeli to ja będę mogła wykonać dla Was tą pamiątkę.

 • Kluczem do pięknej sesji noworodkowej jest jej termin. Wstępnie ustalamy go podczas sesji ciążowej. Niezwykle  ważne jest aby sesję wykonać do 14-16 dnia życia maluszka. Dlaczego ? W pierwszych 2 tygodniach życia dzieci przesypiają większą część doby co sprawia, że sesja przebiega sprawnie. Ich reakcje na bodźce są jeszcze słabe. Wszystko to pozwala na bezproblemowe ułożenie ciała dziecka w odpowiednich pozycjach, które pamiętają jeszcze z brzuszka mamy.
 • Z racji, że okres pierwszych 2 tygodni jest tak ważny, sesję noworodkową należy zarezerwować z dużym wyprzedzeniem. Najlepiej kiedy maluszek jest jeszcze w brzuszku. To zagwarantuje, że znajdę dla Was odpowiedni termin.
 • Starajmy się aby 1-2h przed sesją dziecko nie miało dłuższych drzemek, delikatnie go rozbudzając. Im dłużej maleństwo nie spi przed sesją tym większe prawdopodobieństwo, że będzie spał dobrze podczas sesji. Przed wyjściem z domu karmimy maluszka, po przyjeździe do studia dokarmiamy go jeszcze aby zasnęło i rozpoczęło sesję w pełni najedzone.
 • Zawsze zwracam uwagę aby ubrać maluszka w ciuszki, które łatwo będzie później ściągnąć np. śpioszki rozpinane na brzuszku. To sprawi, że po przyjeździe do studia nie rozdrażnimy dziecka podczas rozbierania.
 • Na sesję należy zabrać kocyk Maleństwa, smoczek (nawet jeżeli dziecko na co dzień nie używa) pieluszki, chusteczki i pokarm.
 • Podczas sesji wykonujemy kadry z rodzicami i rodzeństwem. Proszę jednak o  wcześniejszą informację, jeżeli na sesji pojawi się braciszek lub siostrzyczka. Jest to dla mnie ważne aby zaplanować cały przebieg sesji. Do ujęć rodzinnych proszę aby zabrać ze sobą coś czarnego i jasnego/bialego do ubrania. Najlepiej sprawdzają się proste koszulki bez nadruków, które nie odciągają uwagi od maluszka.
 • Do sesji zapewniam róznego rodzaju rekwizyty wysokiej jakości, opaski, czapeczki, ubranka wykonane ręcznie, które nadają zdjęciom niezwykłego klimatu.
 • Jeżeli przeglądaliście moje portfolio i któreś zdjęcie szczególnie przypadło wam do gustu lub jeżeli koniecznie chcecie stylizacje w wybranym kolorze proszę o taką informację podczas rezerwacji sesji.
 • Studio jest przystosowane do maluszka i znajduje się w nim wszystko co potrzebne jest do sesji.
 • Ja ze swojej strony obiecuję, że pewnie i z troską zajmę się Twoim maleństwem. Posiadam doświadczenie oraz przeszłam wiele szkoleń, dzięki, którym sesja Twojego maluszka jest w pełni bezpieczna.
 • Bezpieczeństwo na sesji to podstawa!  Cała sesja dostosowana jest do dziecka a podczas sesji panuje miła atmosfera 🙂

Sesja rodzinno dziecięca

Pierwszy rok Waszego dziecka to czas, w którym dzieje się bardzo dużo. Pierwsze uśmiechy, pierwsze wypowiedziane słowa, pierwsze kroki.
Każdy z tych momentów jest szczególny i warty zatrzymania. Czas biegnie nieubłaganie, Wasze dzieci szybko się zmieniają dlatego warto kolekcjonować takie wspomnienia.

Często pytacie mnie czy “starszym” dzieciom też można zrobić ładne zdjęcia? Oczywiście, że tak! Zapraszam dzieci w każdym wieku po piękną pamiątkę w postaci portretów.

Jest kilka etapów w życiu dziecka, w których warto zaplanować sesję:

 • Kiedy maluch ma 4-5 miesięcy i stabilnie trzyma główkę, śmiało możemy umówić się na sesję. Wykonujemy wtedy kadry rodzinne, ujęcia kiedy maluszek leży na brzuszku i słodko się uśmiecha oraz na pleckach.
 • Kiedy maluch ma 7-9 miesięcy i stabilnie siedzi powstają niesamowite bobaskowe zdjęcia pełne uśmiechów i słodkich minek.
 • Sesja na roczek to niezwykle ważne  wydarzenie. Podczas takiej sesji przygotowuje urodzinową stylizacje aby podkreślić ten wyjątkowy czas.
 • Dziecko przed sesją powinno być wyspane, najedzone oraz co najważniejsze- ZDROWE. Kiedy umawiamy się na sesję, należy wziąć pod uwagę porę drzemki dziecka. Jego samopoczucie to klucz do udanej sesji.
 • W studio posiadam garderobę dla dzieci do 2 roku życia. Dla starszych dzieci proszę aby zabrać swoje ubrania. Najlepiej sprawdzą się ciuchy w stonowanych kolorach, bez nadruków i wzorów. Delikatny ubiór nie odwraca uwagi od postaci, dlatego jest on tak ważny. Jeżeli podczas sesji będziemy wykonywać ujęcia rodzinne proszę aby Wasze ubrania były w miarę możliwości spójnie kolorystycznie.